Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Selçuk İletişim Mezunları Derneği kuruldu

SÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEZUNLARI DERNEĞİNİN KURUCU BAŞKANI YUSUF ZİYA YÜCE (SAĞDA), SÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. ENDERHAN KARAKOÇ’U (SOLDA) ZİYARET EDEREK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Selçuk İletişim Mezunları Derneği kuruldu
40 views
21 Mart 2021 - 13:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi mezunları, Selçuk İletişim Mezunları Derneği çatısı altında buluşuyor.

SÜ İletişim Fakültesi Mezunları Derneğinin kurucu başkanı Yusuf Ziya Yüce, Konya ve eğitim gördükleri iletişim fakültesinin kendilerine güzel bir gelecek hazırladığını, bu güzel geleceği daha kurumsal hale getirip, eğitim gören ve görecek tüm öğrencileri bir çatı altında toplamak için derneği kurmaya karar verdiklerini söyledi.

Konya Valiliği Sivil Toplum ve Dernekler Müdürlüğüne müracaat dilekçesini vererek, dernek kurulma işleminin de resmen başladığını ifade eden Yusuf Ziya Yüce, “İletişim fakültesinin Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Radyo Televizyon ve Sinema, Gazetecilik ve Reklamcılık Bölümlerinden mezun arkadaşlarımızla iletişim kurarak süreci başlattık. Kurucularda tüm bölümlerden arkadaşlarımız var. Bundan sonra herkes bildiği mezunlara ulaşarak, bu çatıdan haberdar ederek bu güzel birlikteliği büyüteceğiz” dedi.

Dernek başkanı Yüce sözlerine şöyle devam etti; “1993 yılında ülkemizde yedinci olarak kurulan Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültemiz kurulduğu günden bugünlere kadar çok farklı sektörlerde büyük başarılara imza atan mezunlar yetiştirmiştir. Hatta daha sonra kurulan İletişim Fakültelerinin hocalarını ve dekanlarını bu güzel okul göndermiştir. Öğrendiğime göre şu an Türkiye’deki 12 iletişim fakültesinin dekanı Selçuk İletişimden mezun ya da mensubu olmuş hocalarımız. Yine hem ulusalda hem de uluslararası alanda büyük başarılara imza atmış, sektöründe çok önemli yerlerde olan mezun arkadaşlarımız var. Bunları tesadüf eseri iş yaparken öğreniyoruz. Mezunlarla karşılaşma anlarımızda gözlerimiz parlıyor, farklı yıllarda da olsa, anılarımızı sanki beraber yaşamışız gibi paylaşıyoruz. Selçuk İletişim mezunu olmanın mutluluğunu sürekli anlatmak istiyoruz. Dernek kurma sürecinin oluşmasında ve gerçekleşmesinde bizlere destek olan herkese teşekkür ederim.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.