Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KSO ve Halkbank’tan KOBİ’leri rahatlatacak protokol

KONYA SANAYİ ODASI (KSO) VE HALKBANK ARASINDA, SATICIYA TAHSİLAT GÜVENCESİ, ALICIYA İSE 18 AYA KADAR VADE İMKANIYLA ÖDEME ESNEKLİĞİ SUNAN “PARAF TİCARİ KREDİ KARTI İLE GÜVENCELİ TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMANI ANLAŞMASI” PROTOKOLÜ İMZALANDI. KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANI MEMİŞ KÜTÜKCÜ (SOLDA), İMZALANAN PROTOKOLÜN SAĞLADIĞI İMKANLARDAN KONYA SANAYİ ODASI’NIN TÜM ÜYELERİNİN FAYDALANABİLECEĞİNİ VURGULADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KSO ve Halkbank’tan KOBİ’leri rahatlatacak protokol
94 views
06 Ocak 2021 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya Sanayi Odası (KSO) ve Halkbank arasında, satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya ise 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” protokolü imzalandı. Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, imzalanan protokolün sağladığı imkanlardan Konya Sanayi Odası’nın tüm üyelerinin faydalanabileceğini vurguladı.

KSO ve Halkbank arasında, “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” protokolü imzalandı. Protokolü Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, Halkbank Konya Bölge Koordinatörü Sinan Gezenerler ve Ticari Şube Müdürü Süleyman Kayan imzaladı. İmza töreninde konuşan KSO Başkanı Memiş Kütükcü, hayata geçirilen protokolün Konyalı sanayiciler için hayırlı olmasını diledi. Kamu bankalarına bu dönemde iş dünyasının yanında oldukları için teşekkür eden Başkan Kütükcü, “Malum olduğu üzere üst kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ziraat Bankası arasında Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi imzalanmıştı. Ziraat Bankası’nın ardından Halkbank da iş dünyamıza destek olmak için elini taşın altına koydu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile birlikte ‘Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması’ protokolünü hayata geçirdiler. Biz de Konya Sanayi Odası olarak, bu protokolü Halkbank Bölge Koordinatörlüğü ile imzalayarak, üyelerimizin bu imkanlardan yararlanmalarına olanak sağladık. Sanayicilerimiz için, ticari ürün alışverişlerinde tahsilat güvencesi sunan ve 18 aya kadar vade imkanı tanıyan projenin hayata geçmesinde büyük emekleri olan TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve kamu bankalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kütükcü, önümüzdeki günlerde üyelerin ’Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması’ndan nasıl yararlanacakları, hangi avantajları elde edecekleri gibi bilgilendirmelerin yapılacağı, geniş katılımlı bir online toplantı düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.