Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Kavuş: “Meram’ın geleceğini tüm hemşehrilerimizle beraber planlıyoruz”

AK PARTİ MERAM İLÇE TEŞKİLATI’NIN ORGANİZE ETTİĞİ PROGRAMLAR KAPSAMINDA AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ HACI AHMET ÖZDEMİR, MERAM BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KAVUŞ, MERAM İLÇE BAŞKANI MUSTAFA DOLULAR’IN DURAĞI ALAVARDI MAHALLESİ OLDU. HEYET, ESNAFLARI ZİYARET EDERKEN TALEPLERİ DİNLEYEREK SOHBET ETTİ. CUMA NAMAZI SONRASI ALAVARDI MAHALLESİ MUHTARLIĞI TARAFINDAN HAZIRLANAN AŞURE MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR, BAŞKAN KAVUŞ, BAŞKAN DOLULAR TARAFINDAN VATANDAŞLARA İKRAM EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Kavuş: “Meram’ın geleceğini tüm hemşehrilerimizle beraber planlıyoruz”
112 views
27 Ağustos 2021 - 15:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, küçüğünden büyüğüne ilçede herkesin derdinin Meram olduğunu belirterek, “Meram’ın geleceğini tüm hemşehrilerimizle beraber planyıyoruz” dedi.

AK Parti Meram İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği programlar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular’ın durağı Alavardı Mahallesi oldu. Heyet, esnafları ziyaret ederken talepleri dinleyerek sohbet etti. Cuma Namazı sonrası Alavardı Mahallesi Muhtarlığı tarafından hazırlanan aşure Milletvekili Özdemir, Başkan Kavuş, Başkan Dolular tarafından vatandaşlara ikram edildi.

“Hemşehrilerimizin teveccühü bizlere kuvvet veriyor”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yapılan her işte istişareyi önemsediklerini kaydederek, Meram İlçe Teşkilatımızın organize ettiği programlar kapsamında bugün Alavardı Mahallemizdeydik. Esnaflarımıza ‘hayırlı işler’ diledik, taleplerine çözüm üretmeye çalıştık. Göreve geldiğimiz günden bu yana Meram’da bölge ayırt etmeksizin her yere hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin ziyaretlerde gösterdiği teveccüh bizlere ayrıca güç, kuvvet veriyor. Küçüğünden büyüğüne ilçemizde yaşayan herkesin derdi Meram. Meram’ın geleceğini tüm hemşehrilerimizle beraber planlıyoruz” şeklinde konuştu.

“Herkesin huzur içerisinde yaşadığı bir meram”

AK Parti Teşkilatlarının her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu kaydeden Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, “Gönüllere girmeyi esas alan partinin mensupları olarak sık sık hemşehrilerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz taleplerini dinliyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa Kavuş öncülüğünde Meram’da çok güzel işlere imza atılıyor. Herkesin mutlu ve huzurla yaşadığı Meram’ın temelleri atılıyor. İlçe Teşkilatımız ise bu başarıya önemli derecede destek veriyor. Bu emek ve gayretle Meram’ı çok daha güzel günler bekliyor” dedi.

“Meram’da çok güzel bir uyum içerisindeyiz”

Vatandaşlarla sürekli olarak bir arada olmak amacıyla teşkilat programlarının hız kesmeden devam ettiğini kaydeden AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ise, “Meram’da belediyemizden, teşkilatımıza, muhtarlarımızdan hemşehrilerimize kadar çok güzel bir uyum içerisindeyiz. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmamak adına yoğun çaba sarfediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştımak üzere üzerine koyarak daha da çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.