Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KTO Karatay Üniversitesi’nden lisansüstü eğitime ilişkin iş birliği protokolü

KONYA TİCARET ODASI (KTO) KARATAY ÜNİVERSİTESİ İLE KONYA GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ (KONYAGİAD) ARASINDA LİSANSÜSTÜ EĞİTİME İLİŞKİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KTO Karatay Üniversitesi’nden lisansüstü eğitime ilişkin iş birliği protokolü
123 views
21 Ağustos 2021 - 11:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) arasında lisansüstü eğitime ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

KTO Karatay Üniversitesi’nde gerçekleşen imza törenine KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Öztürk, mütevelli heyeti üyeleri, KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İmza töreninde konuşan KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Ramazan Yaşar, imzalanan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan Yaşar; “Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de genç girişimcilik, ekonominin stratejik çıkış noktası olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda disiplinlerarası projeler hazırlayarak toplumsal dönüşüme katkı sağlayan ve sosyal değer üreten girişimcilik çalışmaları da ekonomik kalkınmanın ve refahın artması için en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Bu tür önemli projeler üzerinde faaliyet gösteren KONYAGİAD ile yapılan bu protokolü çok önemsiyor, tüm üye ve yakınlarına da lisansüstü eğitimle kazandıracağımız akademik kariyerden dolayı memnuniyet duyuyorum. Protokolün kurumlarımız ve ülkemizin teminatı genç iş adamlarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konya Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Gülvezir Korkmaz da KTO Karatay Üniversitesi’ne teşekkür ederek, “Özellikle genç bir nüfusa sahip olan ülkemizde, gençlerin girişimciliğe yönlendirilmesinin; işsizliğin önlenmesi ve istihdamın artırılması açısından son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı bizim de üzerimize büyük bir sorumluluk düşmektedir” ifadelerini kullandı. Korkmaz, KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Öztürk ve iş birliği protokolünün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Tören, iş birliği protokolüne dair imzaların atılmasının ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.