Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya’da kırmızı çizgi çekildi

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU TARAFINDAN YAYA ÖNCELİĞİNDE FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN BAŞLATILAN “30 MART’TA KIRMIZI ÇİZGİMİZİ ÇEKİYORUZ” UYGULAMASI KAPSAMINDA KONYA’DA KIRMIZI ÇİZGİLER ÇEKİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Konya’da kırmızı çizgi çekildi
21 views
30 Mart 2021 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yaya önceliğinde farkındalık oluşturmak için başlatılan “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” uygulaması kapsamında Konya’da kırmızı çizgiler çekildi.

Türkiye genelinde bugün itibariyle, “Kırmızı çizgimizi çekiyoruz” farkındalık etkinliği öncesi polis ve jandarma ekipleri tüm yaya geçitlerinde çizgi işlemi yaptı. İçişleri Bakanlığı tarafından yaya önceliğinde farkındalık oluşturmak amacıyla Bakan Süleyman Soylu tarafından başlatılan, “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” etkinliği Konya’da da Vali Vahdettin Özkan tarafından çizgi çekilerek başlatıldı. Kırmızı çizgi çekilmesinin ardından konuşan Vali Vahdettin Özkan, insanların hayat haklarının korunmasının en öncelikli işleri olduğunu ifade ederek, “Bu çerçevede özellikle trafik güvenliği hepimiz açısından büyük bir ehemmiyet arz ediyor. İnsanların sakat kalmaması açısından ve konforlu bir hayat açısından güvenli bir trafik önceliğimiz. Bu sene özellikle yayalar kırmızı çizgimiz ve yayalara öncelik verme noktasında bir hassasiyet oluşturulması yönünde bakanlığımızın oluşturduğu bir atmosfer var. Bunu da hep beraber Konyalı hemşehrilerimizle icra ediyoruz. İnşallah trafikte hiçbir kazanın olmadığı, can kaybının olmadığı günlerde buluşacağız. Bunun için her birimize düşen vazifeleri yapacağız” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.