Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kompen 2020’de üretim hedeflerini aştı

BERA HOLDİNG’E AİT KOMPEN A.Ş’NİN 2020 YILINI BÜYÜYEREK KAPATTIĞINI İFADE EDEN GENEL MÜDÜR ERDAL KÜÇÜKŞEHİR, 2021 YILINDA DA YAPILACAK YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEKLERİNİ VURGULADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kompen 2020’de üretim hedeflerini aştı
90 views
15 Şubat 2021 - 12:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bera Holding’e ait Kompen A.Ş’nin 2020 yılını büyüyerek kapattığını ifade eden Genel Müdür Erdal Küçükşehir, 2021 yılında da yapılacak yeni yatırımlarla büyümeye devam edeceklerini vurguladı.

Kompen 2020 değerlendirme toplantısı fabrika toplantı salonunda gerçekleşti. Birim müdür ve şeflerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda 2020 yılı üretim rakamları ve 2021 hedefleri ile gerçekleşen ve devam eden yatırımlar masaya yatırıldı. Toplantıda konuşan Kompen Genel Müdürü Erdal Küçükşehir, pandemi sürecine rağmen 2020 yılında hedeflenen üretimin üzerine çıkarak 23 bin tonu aştıklarını belirterek önümüzdeki süreçte yapılacak yatırımlarla yeni ürünlerin de tüketici ile buluşacağını söyledi.

İhracatın satıştaki payı yüzde 50’yi aştı

Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdüren pandemiye rağmen satış rakamlarında önemli bir revizyona gidilmediğini belirten Küçükşehir, çalışanlarına yönelik iş sağlığı ve güvenliği konusundaki çalışmalarına da hız verdiklerini ifade etti. İhracatta yeni pazar arayışlarının sonuçlarını almaya başladıklarını da söyleyen Küçükşehir, ihracatın cirodaki payının yüzde 50’yi aştığını ifade ederek yeni bir ihraç markası için üretme çalışmalarının son aşamaya geldiğini sözlerine ekledi. Kompen ihraç yaptığı ülke sayısını Nijer’in de katılmasıyla 36 ülkeye çıkardı.

Yeni stok ve yükleme alanı yapılıyor

Üretimin artması ile birlikte 5 bin metrekare kapalı stok ve yükleme alanı yapılmasını kararlaştırdıklarını da ifade eden Erdal Küçükşehir, mesleki, işçi sağılığı ve güvenliği ile kişisel eğitim faaliyetlerini de sürdüreceklerini açıkladı. Teknoloji, birikim ve iş gücü olarak dünyada söz sahibi olan Türkiye PVC sektöründe 25 yıldır hizmet verdiklerini hatırlatan Küçükşehir, 2020 yılında Mart-Haziran döneminde yaşanan durgunluğun dışında sektörün oldukça verimli bir yılı geride bıraktığını belirterek, 2021 yılında yapacakları yenilikler ile büyümeyi hedeflediklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Programın sonunda düzenleyici önleyici faaliyetler kapsamında çözüm önerileri uygulamaya konulan personele de ödülleri dağıtıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.