Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hüyük’te uzaktan eğitime tablet desteği

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞLATILAN EĞİTİME DESTEK KAMPANYASI KAPSAMINDA, BEYŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AKBIYIK TARAFINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARACILIĞI İLE İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE VERİLMEK ÜZERE HÜYÜK KAYMAKAMI CÜNEYT DEMİRKOL’A 10 ADET KLAVYELİ TABLET BİLGİSAYAR TESLİM EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hüyük’te uzaktan eğitime tablet desteği
37 views
25 Mart 2021 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya’nın Hüyük ilçesinde uzaktan eğitim gören öğrencilere verilmek üzere tablet desteğinde bulunuldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan eğitime destek kampanyası devam ediyor. Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık tarafından Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol’a 10 adet klavyeli tablet bilgisayar teslim edildi.

Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol yaptığı açıklamada, “İlçemizde öğrenim görmekte olan öğrencilerimizin kullanması için Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının tablet bilgisayar desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık ise, “Uzaktan eğitim sürecine devam eden öğrencilerimize imkanlar dahilinde tablet desteği sağlayarak bir nebze de olsa katkıda bulunmaya çalıştık. Geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımızın eğitiminden ve gelişiminden hepimiz sorumluyuz. Bugünün küçük parmakları bir gün ülkemizin geleceğine imza atacaklar. Öğrencilerimizin bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlamak ve onları en iyi şartlarda geleceğe taşımak hepimizin görevidir” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.