Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı

OKULU ZİYARET EDEN HÜYÜK KAYMAKAMI CÜNEYT DEMİRKOL, İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇİĞDEM VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SÜLEYMAN ÜNAL, SINIFLARI GEZİP BİR ARAYA GELDİĞİ ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ, SONRASINDA VAKIF TARAFINDAN ÇOCUKLAR İÇİN GÖNDERİLEN İÇERİSİNDE GİYSİ VE AYAKKABI BULUNAN PAKETLERİN DAĞITIMI YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı
87 views
11 Kasım 2020 - 13:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya’nın Hüyük ilçesinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine İzmir’de faaliyet gösteren bir vakıf tarafından kıyafet yardımında bulunuldu.

Hüyük ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesinde öğrenim gören ilkokul öğrencisi çocuklara Ege Özel Çocuklar Vakfı tarafından kıyafet yardımında bulundu. Bu çerçevede, 200 öğrencisi bulunan Çamlıca İlkokulunda öğrenim gören çocukların tamamına giysi ve ayakkabı yardımında bulunuldu.

Okulu ziyaret eden Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ünal, sınıfları gezip bir araya geldiği öğrencilerle sohbet etti, sonrasında vakıf tarafından çocuklar için gönderilen içerisinde giysi ve ayakkabı bulunan paketlerin dağıtımı yapıldı.

Kaymakam Demirkol, vakfa öğrencilere verdiği kıyafet desteğinden dolayı teşekkür etti.

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ise, “Belediye olarak yaptığımız girişimler üzerine memleketimizin çocuklarına sahip çıkan ve onları da unutmayan özel gereksinimli bireylerin toplumun her alanına aktif katılımı sağlamak amacıyla çalışan bir sağlık ve eğitim vakfı olarak tanıdığımız Ege Özel Çocuklar Vakfı’na ve yönetim kurulu başkanına ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Bizler de bu vakfı hiç unutmayacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.