Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Beyşehir’de Yaz Kur’an kursu başlıyor

BEYŞEHİR İLÇE MÜFTÜSÜ VEYSEL KÜKREK, 2021 YILI YAZ KUR’AN KURSLARI’NDA EĞİTİM ÖĞRETİMİN TEK DÖNEM HALİNDE 5 TEMMUZ-20 AĞUSTOS 2021 TARİHLERİ ARASINDA YÜZ YÜZE VE ÇEVRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Beyşehir’de Yaz Kur’an kursu başlıyor
71 views
29 Haziran 2021 - 13:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, Yaz Kur’an Kurslarının tüm cami ve Kur’an kurslarında 5 Temmuz’da başlayarak 20 Ağustos tarihine kadar süreceği bildirildi.

Beyşehir İlçe Müftüsü Veysel Kükrek, 2021 yılı Yaz Kur’an Kursları’nda eğitim öğretimin tek dönem halinde 5 Temmuz-20 Ağustos 2021 tarihleri arasında yüz yüze ve çevrim içi olarak gerçekleştirileceğini belirtti. Yaz Kur’an Kurslarına katılabilmek için başvuruların 21 Haziran’da başladığını hatırlatan Kükrek, 11 Temmuz’a kayıt için müracaatların bizzat cami ve Kur’an kurslarına ya da Diyanet İşleri Başkanlığının www.diyanet.gov.tr adresli web sayfası üzerinden yapılabileceğini kaydetti. Kükrek, “4-9 yaş arası öğrencilerimiz başvurularını yüz yüze veya web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek ve eğitimleri sadece yüz yüze yapılacaktır. 10-15 yaş arası öğrencilerimiz başvurularını yüz yüze veya web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek ve eğitimleri tercihlerine göre yüz yüze veya çevrim içi yapılabilecektir. 16-22 yaş arası öğrencilerimiz ise başvurularını web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek ve eğitimleri sadece çevrim içi yapılacaktır. Ayrıca, Covid-19 önlemleri kapsamında dersler birkaç sınıfın bir araya gelmesi ile ortak bir şekilde yapılmayacak, derslerde oturma şekli, sıra düzeninde sosyal mesafe en az 1 metre olacak şekilde boşluk bırakarak çapraz oturma şekli yapılarak ve maske takılarak gerçekleştirilecektir. 2021 Yılı Yaz Kur’an Kurslarımızın tüm öğrencilerimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.