Konya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Kavuş: “Hemşehrilerimizin teşekkürü gurur kaynağımız”

MERAM BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KAVUŞ (ORTADA), 2020 YILI DEĞERLENDİRMELERİ VE 2021 YATIRIM PLANLAMALARI İÇİN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE BİRİM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELEREK İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Kavuş: “Hemşehrilerimizin teşekkürü gurur kaynağımız”
96 views
18 Ocak 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, geride bıraktığımız yılı tüm olumsuzluklara rağmen başarılı bir şekilde tamamladıklarını belirterek, “Hemşehrilerimizden aldığımız teşekkür bizim gerçek başarımız ve asıl gurur kaynağımız olmuştur” dedi.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 2020 yılı değerlendirmeleri ve 2021 yatırım planlamaları için belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Pandeminin gölgesinde ve etkisinde geçen 2020 yılında tüm olumsuzluklara rağmen başarılı ve özverili çalışmalara imza atan her kademeden tüm ekip arkadaşlarına teşekkür eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş konuşmasında şunları söyledi; “Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen açılan ya da revize edilen cadde ve sokak sayıları, dökülen asfalt miktarı, yeni açılan ya da revize edilerek yeni çehreleriyle hizmete sunulan park sayısı, nüfusumuzun büyük çoğunluğunun geçim kaynağı olan tarıma ve çiftçimize verdiğimiz desteklerin miktarı, eğitime, sağlığa yaptığımız yatırımların büyüklüğü, sıfır atık hedefi için attığımız adımlarla gelen ödüllerin adedi, kültür, sanat ve spor faaliyetlerimizden duyulan memnuniyet, temeli atılan projelerin büyüklüğü yakalanan başarının büyüklüğünü de ortaya koyuyor. Tüm bunların ötesinde sokağa çıktığımızda hemşehrilerimizden aldığımız teşekkür sayısı bizim gerçek başarımız ve asıl gurur kaynağımız olmuştur. Tüm bu rakamları yakında gerçekleştireceğimiz basın toplantısıyla kamuoyuyla ve hemşehrilerimizle gururla paylaşacağız.”

Asfalttan yeşil alana, kentsel dönüşümden gençlik ve eğitime kadar her alanda yeni yılın hedeflerini belirlediklerini dile getiren Başkan Kavuş, “Geride bıraktığımız ve yeni başladığımız her yıl bizi, sorunu kalmamış, modern ve müreffeh Meram hedefine bir değil birkaç adım birden yaklaştırıyor. Bu yıl da hizmet çıtasını en üste koyduk. Ama yine de bizim için hedefler ulaşmak için değil, aşmak içindir. Çünkü son iki yıl öyle oldu. Allah nasip ederse bundan sonra da öyle olması için gayret göstereceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.